Навігація
Посилання

Голокост в Україні
Щупак І.Я.

Голокост в Україні

Навчальний посібник. - Дніпропетровськ, 2005.- 148 c.

Запропонований навчальний посібник складений відповідно до авторської програми з історії Голокосту в Україні з урахуванням положень нової редакції програм з історії України та всесвітньої історії для загальноосвітніх навчальних закладів.

Автор розглядає Голокост на території України в контексті історії України, історії єврейського народу, всесвітньої історії, і у книзі згадані важливі історичні події та явища, що позначилися в майбутньому на міжнаціональних та міжрелігійних стосунках і місці євреїв у цих стосунках. Розглядаючи ключові історичні явища, автор на доступному для учнів рівні намагався здійснити їх аналіз, звертаючи увагу на соціально-психологічні аспекти історичних проблем та їх відлуння в сьогоденні.

При підготовці посібника автор використовував енциклопедично-довідковий матеріал, монографії, навчальні посібники, а також збірки документів та архівні матеріали. Автор прагнув, спираючись на викладені факти та зроблені узагальнення, спонукати читачів до пошуку власних відповідей на питаня історії.

загрузка...