Навігація
Посилання


Шановні студенти! Вам пропонується цей посібник, який буде вам дуже корисним для оволодіння англійською мовою.

Але пам´ятайте, що навіть корисний посібник може перетворитися на непотрібну річ, якщо ви не готові до повсякденних тренувань, які потребують чималих витрат часу, сумління та наполегливості.

Користуючись цим посібником вам доведеться виконувати багаторазові одноманітні дії, перш ніж ви зможете зформувати свої перші висловлювання англійською мовою та відчути радість від її розуміння, усвідомити перспективи міжнародного спілкування.

Складаючи цей посібник, укладач намагався зробити все можливе, щоб полегшити оволодіння англійською мовою, зробити вашу роботу максимально привабливою та ефективною. Викладання теоретичного матеріалу відрізняється лаконічностю та простотою, наочністю та доступністю навіть для зовсім непідготовленої у філологічному відношенні людини, а зміст навчальних текстів викликає пізнавальний та практичний інтерес у найбільш широкого кола осіб, які бажають вивчити англійську мову.

При укладанні посібника поряд з традиційними методами використовувались також найновіші розробки, ефективність яких була перевірена багаторічною практичною роботою укладача з різними категоріями слухачів, які вивчали англійську мову.


загрузка...